VÝŠIVKA, POTLAČ ODEVOV

Technológie potlačí

Neoddeliteľnou súčasťou nami poskytovaných služieb je aj potlač alebo výšivka odevov Vašim firemným logom .Nižšie Vám v stručnosti priblížime najčastejšie používané a nami ponúkané technológie . Pri zadávaní objednávky je dôležité vhodne zvoliť technológiu , dodať náhľad loga ( najlepšie v digitálnej podobe ) , špecifikovať farebné prevedenie , veľkosť a umiestnenie loga . Na základe týchto informácií Vám stanovíme presnú cenovú kalkuláciu .

Sieťotlač

technológia potlače , pri ktorej sa farba loga pretláča cez špeciálny sito upnuté v ráme . Farba sa vpíja priamo do štruktúry materiálu a stáva sa tak jeho súčasťou . Potom je tepelne fixovaná . Táto technológia sa nedá aplikovať na fleece, pletené či zimný tovar , šiltovky , zdvojené materiály . Výhodou je veľký výber farieb , vysoká odolnosť voči mechanickému zaťaženiu . Sieťotlačou možno docieliť aj drobnejších kontúr .

Rezaný nylon ( flex ) a rezaný flock

technológia , ktorej princíp spočíva v prenose daného grafického prvku na elastickú vinylovú ( hladká ) či flocková ( imitácia semišu ) fóliu , kedy po vyrezanie a separáciu nežiaduceho materiálu je tento grafický prvok prenesený za pomocou termolisu na vybraný textil . Túto technológiu nemožno aplikovať na pogumované a fleece odevy . Nevýhodou je obmedzený výber farieb , nemožno tvoriť extrémne malá loga alebo tenké kontúry .

Tlačený floc

ktechnológie , kedy sa pomocou elektrického náboja nastreľuje drvená striž na nános lepidla . Výhodou tejto technológie je farebná stálosť , nevýhodou obmedzená farebná paleta .

Subliflock

technológia , pri ktorej sa používa materiál pre prenos na požadovaný textil s jemným chlpom . Nahrádza rezaný flock v prípade , že je požiadavka na plnofarebnú potlač . Je aplikovateľný na takmer ľubovoľný textilný materiál . Požadovaný motív nemožno presne opracovať , teda pod ním vzniká pravidelný útvar ( štvorec , obdĺžnik , trojuholník ) , ktorý možno zafarbiť na požadovaný odstín.Tuto technológiu nemožno aplikovať na pogumované a fleece odevy .

Transferv

podstate sa jedná o využitie princípu sieťotlače . U tejto techniky tlače je grafický motív vytlačený najprv na špeciálny prenášací fóliou az tej je prostredníctvom pôsobenia tlaku a hlavne tepla prenesený na povrch finálneho nosiča . Pri požiadavke na zvýšenú odolnosť voči mechanickému zaťaženiu sa na transferovú potlač nanáša vrstva špeciálneho lepidla . Transferovú technológiu potlače nie je možné aplikovať na pletené , fleece a pogumované odevy , jej výhodou je však možnosť využitia širokej škály farieb .

Výšivka

trvalá forma prezentácie , kvalitou a životnosťou vysoko prevyšuje tlačové technológie . Vyššiu cenu úplne vyrovnajú výhody ako sú stálosť , odolnosť pri praní vysokými teplotami ( s výnimkou bielenia a impregnácia ) , odolnosť pri chemickom čistení .

Zobraziť viac
Filtrovanie
podľa parametrov
Zvolená kategória neobsahuje žiadne produkty
Workhouse s.r.o.
Svatopluka Čecha 1137
688 01 Uherský Brod
Česká Republika
IČO: 05568137
IČ DPH (DIČ): CZ05568137
GoPay
Filtrovať produkty
StavVýrobcaLen skladomVypíše pouze produkty skladem
Čeština
cz
Slovak
sk